![China - A iesit soarele si pe strada mea?!](https://blog.eana.ro/wp-content/uploads/2013/04/happy-birthday-150x150.gif)
Acest post o sa fie putin mai diferit fata de cele cu care v-am obisnuit pana acum. Nu va fi tragico - comic si nu va face haz de necaz, ci va fi un post care va exprima ce simt eu in acest moment. Care este cea mai mare problemela a unui detinut tinut la carcera? Faptul ca sta intr-o camera extrem de mica? Ca e mereu o liniste mormantala? Ca nu are parte de lumina naturala? Hmm... nu cred. Eu cred ca cea mai mare problema este faptul ca …
Ultimele discutii